Newsroom

maj 10, 2017

Jaki powinien być system do zarządzania projektami?

W ostatnim czasie dla większości firm kluczową kwestią stała się potrzeba ujednolicenia sposobów realizacji projektów. Zazwyczaj organizacje realizujące projekty muszą sprawnie wykonywać wszystkie zadania w uzgodnionych termiach. W celu zapewnienia swobody w procesie tworzenia projektu oraz możliwości jego realizacji zgodnie zaplanowanym harmonogramem niezbędne jest korzystanie z systemu do zarządzania projektami. System do zarządzania projektami stanowi narzędzie niezbędne każdemu project managerowi, które zostało stworzone z myślą o tym, aby ułatwić pracę nad realizacją zaplanowanych projektów.


Więcej
luty 2, 2016

Zamów bezpłatną prezentację systemu

Każdej firmie, która dąży do poprawy jakości zarządzania projektami, umożliwiamy bezpłatną prezentację naszego systemu: KeyPM.

Umów się już dziś!


Więcej
kwiecień 23, 2015

Zgłoszenia wychodzące na zewnętrzny adres e-mail

W dniu dzisiejszym opublikowaliśmy nową funkcjonalność w zakresie modułu zgłoszeń. Wszystkie zgłoszenia wysyłane w systemie KeyPM od razu trafiają do użytkownika odpowiedzialnego za ich realizację. Dzięki przesłaniu na zewnętrzny adres e-mail realizatora powiadomienia o zgłoszeniu zawierającego najważniejsze dane takie jak jego nazwa, opis, priorytet realizacji, możesz szybko reagować na problemy współpracowników.


Więcej
kwiecień 10, 2015

Automatyczny dobór członków zespołu projektowego

Kluczowym czynnikiem w osiągnięciu sukcesu projektu są kompetencje członków zespołu projektowego. Mając to na uwadze w naszym systemie uruchomiliśmy specjalną funkcję umożliwiającą automatyczny dobór członków zespołu projektowego.


Więcej
grudzień 25, 2014

Zmiana regulaminu

Szanowny Kliencie,

 

Informujemy, że z dniem 25 grudnia 2014 r. zmianie ulega brzmienie regulaminu sklepu www.keypm.pl dostępnego aktualnie pod adresem http://www.keypm.com.pl/terms_of_use.html. Zmiany są konsekwencją wejścia w życie z dniem 25 grudnia 2014 r. nowej ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.


Więcej
wrzesień 19, 2014

Już dostępna nowa wersja aplikacji mobilnej!

Aby umożliwić użytkownikom monitorowanie własnych projektów w każdej chwili i z każdego miejsca stworzyliśmy nową wersję aplikacji mobilnej. Od dziś możesz swobodnie uruchomić KeyPM z każdego urządzenia w każdym miejscu. Wejdź i zobacz jakie to proste!


Więcej
lipiec 29, 2014

Nowy kanał płatności!

W celu dogodniejszego dokonywania płatności za abonament systemu KeyPM uruchomiliśmy nowy kanał płatności. Od dziś akceptujemy płatności kartami kredytowymi i płatniczymi Visa/MasterCard za pomocą serwisu Dotpay.


Więcej
czerwiec 30, 2014

Odkryj wersję Premium Plus!

Specjalnie dla Was stworzyliśmy wersję Premium Plus wzbogaconą o możliwość tworzenia własnych screencast’ów  oraz moduł ekspertowego sugerowania budżetu, dzięki czemu zarządzanie projektami staje się jeszcze łatwiejsze. Już dziś zapoznaj się z darmową wersją Trial.


Więcej
styczeń 31, 2013

Już niedługo udostępnimy darmową wersję demonstracyjną

Obserwujcie jak zmieni się oblicze zarządzania projektami - już niedługo udostępnimy darmową wersję demo - wchodźcie i podzielcie się z nami swoimi wrażeniami. Na razie odkrywamy odrobinę więcej informacji o samym produkcie keyPM.


Więcej