Odwiedź stronę KeyPM

Rozpoczęcie korzystania z aplikacji KeyPM jest proste! Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę internetową: www.keypm.eu oraz klikniesz przycisk „Zapisz się”, który przeniesie Cię do wyboru najkorzystniejszego dla Ciebie planu abonamentowego.

Wybierz plan

abonamentowy

W następnym kroku wybierz dopasowany do Twoich potrzeb plan abonamentowy. Możesz wybrać pomiędzy planem Premium, Premium Plus i Trial. Pamiętaj, że to co wyróżnia Premium Plus to przede wszystkim możliwość automatycznego tworzenia struktur budżetowych dzięki czemu budżetowanie staje się genialnie proste.

Cennik

Uzupełnij dane rejestrowe

Po wyborze planu, musisz uzupełnić formularz zawierający podstawowe dane w szczególności Imię, Nazwisko i Nazwę firmy. Dodatkowo zostaniesz poproszony o nadanie hasła, które umożliwi Ci dostęp do systemu. Wpisując hasło pamiętaj, że musi ono zawierać co najmniej 6 znaków. Aby stać się użytkownikiem KeyPM powinieneś zaakceptować nasz regulamin oraz warunki polityki prywatności.

Regulamin

Przejrzyj swoje

zamówienie

W kolejnym kroku otrzymasz krótkie podsumowanie swojego zamówienia i będziesz mógł je jeszcze zmienić w zakresie planu abonamentowego, liczby licencji dla użytkowników lub rodzaju pakietu SMS. Następnie uzupełnij dane potrzebne do wystawienia faktury i dokonaj płatności w dogdonej dla Ciebie formie. W razie pytań zapoznaj się z naszym Centrum Pomocy.

Pomoc

Zarządzaj projektami z KeyPM

W momencie dokonania płatności została wysłana do Ciebie wiadomość na podany adres e-mail z linkiem do aktywacji założonego konta oraz instrukcją dalszego postępowania. Pamiętaj, że niektóre filtry antyspamowe mogą umieścić wiadomość w folderze SPAM. Od momentu aktywacji możesz zarządzać projektami z KeyPM, który ułatwi ich tworzenie, realizację oraz monitorowanie. Przekonaj się sam jakie to proste.

Zaloguj się